Szczecin

Bezrzecze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Rok budowy
2018
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie
Inne
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Magazyn mieści się na parterze budynku z 2018., 1-piętrowym. Budynek wyposażony jest w elektryczne systemy składowania z 6-ma ruchomymi regałami z 420 paletami oraz powierzchni do przyjęcia i wydania towaru co odpowiada ok. 800m zwykłej pow. magazynowej.
Całkowita wysokość hali to 7,24m, maksymalna wysokość składowania pierwszego poziomu wynosi 2,6m i głębokość 1,2m. Rama pojedynczego regału 11x5m z możliwością regulacji pod wysokość palety.
Magazyn wyposażony jest też wózek o nośności 1,2T na wysokość podnoszenia 5,7m.
Budynek wyposażony jest w energię elektryczną ,kanalizację, wodę, ogrzewanie własne gazowe, wentylację grawitacyjną i mechaniczną, alarmową, multimedia i klimatyzację.
Istnieje możliwość wynajęcia dodatkowo powierzchni magazynowej o pow. ok. 350m2 oraz 440m2 powierzchni biurowej.
W budynku zainstalowano windę towarową.
Standard budynku: podłogi i posadzki pokryte wykładziną do powierzchni magazynowej o wysokiej odporności na ścieranie; okna pcv , profile aluminiowe; fundamenty i ściany działowe z betonu komórkowego, brama magazynowa segmentowa.
Istnieje możliwość wynajęcia magazynu lub sprzedaży całego budynku usługowo - magazynowego o powierzchni całkowitej 1590m2, gruntu 1400m2 z miejscami parkingowymi.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej