Agencja nieruchomości Pomerania w Szczecinie – formularze

Agencja Pomerania istnieje po to, by jak najsprawniej przeprowadzić Cię przez proces sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Działamy głównie na terenie Szczecina, Świnoujścia, Stargardu, oraz okolic. Oferujemy m.in. atrakcyjne mieszkania, domy, działki budowlane na sprzedaż, a ponadto lokale usługowe i hale do wynajęcia.

Planujesz kupić lub sprzedać nieruchomość na terenie województwa zachodniopomorskiego? Zdecyduj się na współpracę z Pomerania Nieruchomości i wypełnij odpowiedni formularz na naszej stronie!

?>

Dodaj ofertę

Dodaj ofertę

Imię
Nazwisko
Telefon
E-mail
Co oferujesz?
W jakiej lokalizacji?
W jakiej cenie?
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania: