Szczecin

Międzyodrze-Wyspa Pucka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
2006
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Dobry

Opis nieruchomości

Lokal znajdujący się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z 2006 roku. Lokal o powierzchni 100-250mkw wykończony jest w wysokim standardzie. Pokoje biurowe, sala konferencyjna, pomieszczenie socjakne, kuchnia. Okna w całym lokalu z PCV. Opłaty eksploatacyjne : woda, prąd, gaz. Budynek zabezpiecza firma ochroniarska. Przy budynku znajduje sie bezpłatny parking. Lokal można przeznaczyć na np siedzibę firmy. Zapraszam na prezentację!!

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).