Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 289 900 PLN
Cena za m2
300 PLN
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Kształt działki
Nieregularny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana W Mierzynie, teren objęty aktualnym miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem podstawowym pod usługi rzemiosła, realizacja inwestycji związanych z działalnością budowlaną, obsługą i naprawą pojazdów oraz bezpośrednią obsługą ludności i podmiotów gospodarczych. Maksymalna wysokość zabudowy - 2 kondygnacje naziemne - 10m; powierzchnia zabudowy 30%; powierzchnia biologicznie czynna 20%. Minimalna powierzchnia działki 1400m. Media dostępne: woda, prąd, gaz. Przyrzeczenie gminy do podłączenia do kanalizacji, na dzień dzisiejszy szambo. Dostęp do drogi publicznej, asfaltowej, teren płaski. Sprzedaż bez VAT, zapraszamy.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej