Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 289 900 PLN
Cena za m2
300 PLN
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Kształt działki
Nieregularny

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana W Mierzynie, teren objęty aktualnym miejscowym planem zagospodarowania z przeznaczeniem podstawowym pod usługi rzemiosła, realizacja inwestycji związanych z działalnością budowlaną, obsługą i naprawą pojazdów oraz bezpośrednią obsługą ludności i podmiotów gospodarczych. Maksymalna wysokość zabudowy - 2 kondygnacje naziemne - 10m; powierzchnia zabudowy 30%; powierzchnia biologicznie czynna 20%. Minimalna powierzchnia działki 1400m. Media dostępne: woda, prąd, gaz. Przyrzeczenie gminy do podłączenia do kanalizacji, na dzień dzisiejszy szambo. Dostęp do drogi publicznej, asfaltowej, teren płaski. Sprzedaż bez VAT, zapraszamy.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).