Szczecin

Kijewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 403 720,98 PLN
Cena za m2
127,38 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Oferta dużej działki położonej w najbliższym sąsiedztwie autostrady A 6, w pobliżu węzła Szczecin-Kijewo. Teren powierzchni ponad 26.721 m2, wypłaszczony. Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego przeznacza te tereny pod trasę szybkiego tramwaju, natomiast z informacji uzyskanych w Urzędzie Miasta w przyszłym roku będzie możliwość ubiegania się o zmianę przeznaczenia pod funkcję usługową. Dojazd do oferowanego obszaru drogą polną, utwardzoną. Media, czyli woda i prąd w drodze około 150 m, od działki. Serdecznie polecam oraz zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej