Szczecin

Kijewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 403 720,98 PLN
Cena za m2
127,38 PLN
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Oferta dużej działki położonej w najbliższym sąsiedztwie autostrady A 6, w pobliżu węzła Szczecin-Kijewo. Teren powierzchni ponad 26.721 m2, wypłaszczony. Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego przeznacza te tereny pod trasę szybkiego tramwaju, natomiast z informacji uzyskanych w Urzędzie Miasta w przyszłym roku będzie możliwość ubiegania się o zmianę przeznaczenia pod funkcję usługową. Dojazd do oferowanego obszaru drogą polną, utwardzoną. Media, czyli woda i prąd w drodze około 150 m, od działki. Serdecznie polecam oraz zapraszam do osobistego zapoznania się z ofertą.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Mapa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).