Kodrąbek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
721 000 PLN
Cena za m2
56,33 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Nieregularny

Opis nieruchomości

Pięknie położona, bardzo atrakcyjna działka w Kodrąbku. Istnieje możliwość nabycia mniejszych działek po podziale przedmiotowej działki, za cenę (63 zł/m2). Wokół nowe domy całoroczne i rekreacyjne. Kodrąbek to urocza i zadbana miejscowość położona w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego zaledwie 6 km od Międzyzdrojów. Dzięki bezpośredniej bliskości morza, potężnych kompleksów leśnych oraz nadmorskich jezior Kodrąbek charakteryzuje się wspaniałym mikroklimatem i ogromnym potencjałem turystycznym, w miejscowości znajduje się między innymi mała stadnina. Przed podziałem działki wydane były warunki zabudowy - budowa domu o charakterze pensjonatowym, lub dużej rezydencji na potrzeby własne, max. 20 % zabudowy działki, wysokość do 9 m. W drodze przy działce prąd i woda. Teren jest wymarzony do odpoczynku i doskonały jako inwestycja. Teren z możliwością podziału na mniejsze działki !!! Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej