Mrzeżyno

al. Tysiąclecia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
499 000 PLN
Cena za m2
6 640,94 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Część domu
Rok budowy
1924
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Widna
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnym miejscu, w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej - w Mrzeżynie. Przedmiotowy lokal mieszkalny ma powierzchnię 75.14 m2 i znajduje się na pierwszym piętrze budynku wolno stojącego z lat 20-stych XX wieku. Dom usytuowany w samym centrum miejscowości, a w pobliżu dostępna jest większość niezbędnych usług, m.in. sklepy spożywcze, apteka, liczne restauracje, smażalnia ryb, poczta oraz kościół.
Odległość do plaży ok. 400 m, do portu rybackiego ok. 200 m.
Lokal w standardzie do remontu, własnej aranżacji, na podłodze stara deska, okna PCV, ogrzewanie na paliwo stałe.
Na powierzchnię użytkową mieszkania składają się:
- cztery pokoje o powierzchni ok. 19m2, 18m2, 10m2, 7m2 (do największego z pokoi aktualnie wchodzi się bezpośrednio z klatki schodowej),
- widna kuchnia ok. 10 m2,
- łazienka z WC.
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest zagospodarowana działka na której znajduje się dom, gdyż ma ona aż 1421 m2 i jest do dyspozycji mieszkańców, nie ma problemów z parkowaniem.
Dla terenu obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, ktory zakłada 75% powierzchni zabudowy działki oraz do 12 m wysokości.
Mrzeżyno to piękna i spokojna nadmorska mieścina, położona nad zatoką u ujścia rzeki Regi. Zaletami są szerokie piaszczyste plaże, lasy sosnowe przy samym morzu, które są idealne na spacery, bardzo dobry mikroklimat morski, port rybacki z szerokim deptakiem, wędkowanie.
Zapraszamy na prezentację nieruchomości. Oferta na wyłączność.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej