Szczecin

Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 700 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
4
Rok budowy
1930
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal usytuowany przy jednej z głównych ulic, na 1-piętrze 4-piętrowej kamienicy. Z uwagi na jego lokalizację, blisko sądów i biur o charakterze prawnym - idealny jest pod działalność prawniczą.
Na powierzchni ok 45m2 znajduje się duży pokój o pow. 23m2, mały pokój o pow. 7m2, pomieszczenie socjalne o pow. ok 6m2 hol i wc.
W lokalu znajduje się wiele stałych zabudów, dzięki czemu udało się bardzo dobrze zagospodarować całą przestrzeń i otrzymać dużo powierzchni do przechowywania. Na podłodze położono panele, ściany malowane i tapetowane.
Czynsz wynosi ok 230zł, dodatkowo płatny prąd, gaz, podatek oraz VAT. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego 2-obiegowego. W sezonie grzewczym rachunki za gaz wynosiły ok 250zł miesięcznie.
Do dyspozycji najemcy pozostają widoczne na zdjęciach meble.
Polecam z uwagi na standard oraz lokalizację i zapraszam na prezentację.

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej