Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 400 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Rok budowy
2010
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia biurowa z oddzielnym wejściem dużym holem recepcją i pełnym zapleczem sanitarnym. Pięć pomieszczeń biurowych wraz z salą konferencyjną. Całość obiektu posiada niezbędną sieć komputerową jak i światłowód. Całość obiektu ogrzewana i chłodzona klimatyzatorami ściennymi nadmuchowymi. Ilość parkingów do ustalenia z przyszłym najemcą. Koszty CO i CW zryczałtowane rozliczne proporcjonalnie do zajmowanej powierzchni. Energia elektryczna na oddzielnych podlicznikach. Teren w całości ogrodzony z całodobową ochroną. W okresie letnim możliwość korzystania z letniego zadaszonego patio na świeżym powietrzu. Minimalny okres najmu 1 rok. Cena najmy 5400 zł /1-mc. +23%Vat , zryczałtowana opłata za media, prąd. Wymagana kaucja jednomiesięczna. zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej