Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
439,60 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rok budowy
1980
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Na wynajem dwa lokale biurowe (pojedyncze pomieszczenia biurowe) o pow. 15,7 m2. Bliskie sąsiedztwo Centrum, dobry dojazd dla wszelkich pojazdów. Na podłogach wykładziny, ściany raufaza malowana, oświetlenie, okna nowe PCV. Lokal posiada ogrzewanie z kotłowni lokalnej (nowa instalacja c.o.), pełną ochronę - monitoring, całodobowe dozorowanie, bramę zamykaną na noc. Cena za wynajem w sezonie grzewczym 30zł/m2 (netto) natomiast poza sezonem 28zł/m2 (netto) i obejmuje wszystkie opłaty eksploatacyjne (centralne ogrzewanie -grzejniki panelowe z termostatami + własna kotłowania gazowa, prąd, wodę, śmieci, ochronę), do dopłaty pozostaje tylko telefon i internet. W cenie najmu parking samochodowy (dla Najemców i kontrahentów) bez ograniczeń. Istnieje również możliwość oznakowania firmy (tablica informacyjna, neon). Zapraszam serdecznie na prezentację.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej