Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
414,96 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rok budowy
1980
Przeznaczenie
Biurowe
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Oferta dotyczy jednego pomieszczenia, osobno zamykanego, o powierzchni 14,82 m2.
Budynek jest lokalem biurowym. Bliskie sąsiedztwo Centrum.Aktualnie dostępne są pokoje biurowe: 14,82 m2 i 18,19 m2. Zaplecze socjalne 14 m2 oraz sanitariat 6 m2. Lokal jest całkowicie samodzielny, stanowi całe piętro budynku. Wyposażony jest w kompletną sieć komputerową, instalację alarmową z powiadomieniem. Standard lokalu bardzo dobry, na podłogach wykładziny przemysłowe, ściany malowane, oświetlenie, okna nowe PCV. Lokal posiada ogrzewanie z kotłowni lokalnej (nowa instalacja c.o.), pełną ochronę - monitoring, całodobowe dozorowanie, bramę zamykaną na noc. Cena za wynajem jest ceną netto i obejmuje wszystkie opłaty eksploatacyjne (ogrzewanie, wodę, śmieci, ochronę), do dopłaty pozostaje tylko telefon i internet oraz prąd.
Wysokość lokalu to 3,5m.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej