Szczecin

Bolinko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
599 000 PLN
Cena za m2
9 881,23 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rok budowy
1900
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Do remontu

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż narożny lokal u zbiegu dwóch ruchliwych ulic Niebuszewa.
Powierzchnia całkowita wynosi 60,62 m2.

Lokal składa się z następujących pomieszczeń:

- sala głównej o powierzchni około 25 m2, do której jest wejście prosto z chodnika bez jakichkolwiek barier architektonicznych. Dobrze oświetlona przestrzeń
- sala druga, do której dostajemy się pokonując trzy stopnie.
- Pomieszczenie gospodarcze
- pomieszczenie socjalne
- wc

W lokalu dostępne wszystkie media (energia elektryczna, woda, kanalizacja, gaz). Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego marki Saunier Duval, który w najbliższym czasie zostanie wymieniony na nowy. Na zewnątrz rolety antywłamaniowe. Nieruchomość przeznaczona jest do generalnego remontu.

Cena wyjściowa wynosi 599 000 zł

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej