Police

ul. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
289 000 PLN
Cena za m2
5 995,85 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Mieszkanie położone na parterze w ocieplonym bloku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (15m2 i 16m2) , łazienki z wc, zabudowanego korytarza oraz zabudowanego balkonu (który obecnie jest kuchnią)
Powierzchnia mieszkania to 48,2 m2 plus zabudowa korytarza 10 m2. W pokojach na podłogach położone są panele. Ściany w pokojach są tapetowane. W przedpokoju na podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane. Kuchnia połączona z jadalnią.
Łazienka z wc razem w glazurze i terakocie.
Wszystkie okna drewniane w dobrym stanie.
Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, bez opomiarowania. Ciepła woda podgrzewana piecem gazowym.
Przy domu właściciele dzierżawią ogródek przydomowy od Gminy Police. (możliwość przepisania dzierżawy na nowego właściciela , bez żadnych dodatkowych opłat).
Serdecznie zapraszamy na prezentacji.

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).