Szczecin

Śródmieście-Centrum, ul. Kazimierza Pułaskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
338 000 PLN
Cena za m2
7 966,06 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1980
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Do mieszkania przynależy piwnica . Mieszkanie jest po remoncie, dostępne od razu po sprzedaży .Atrakcyjna lokalizacja w Centrum Szczecina ,ale jednocześnie mieszkanie ciche i wokół zieleń. Blisko uczelnie, galeria handlowa.
Na oknach zewnętrzne rolety. Oferta godna polecenia. Zapraszam na prezentacje.

Mapa

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).