Stargard

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
9 400 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rok budowy
2006
Rodzaj budynku
Centrum handlowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany w samym centrum Stargardu Szczecińskiego w budynku o czterech kondygnacjach nadziemnych z garażem w części podziemnej oraz miejscami parkingowymi z tyłu budynku. Powierzchnia całkowita lokalu to 585,90 m2, na którą pierwotnie składały się: pomieszczenie handlowe 437,7 m2, magazyn - 123,2 m2, pomieszczenie gospodarcze- 17,2 m2, biuro - 5,4 m2, przedsionek - 1. Obecnie lokal przeznaczony jest do własnej aranżacji najemcy. Lokal jest dobrze widoczny od strony ulicy dzięki szerokim i przeszklonym witrynom, na których istnieje możliwość zamieszczenia reklamy. Na atrakcyjność obiektu wpływa łatwa komunikacja między poszczególnymi kondygnacjami. Ruch osobowy pomiędzy parterem a pierwszym piętrem odbywa się zarówno schodami ruchomymi jak windą osobową a pomiędzy kolejnymi kondygnacjami windą osobową lub schodami. Podana kwota wynajmu jest kwotą netto. Cena najmu będzie obejmowała czynsz płacony dla właściciela w wysokości 16 zł/m2 netto oraz koszty płacone do Zarządcy nieruchomości na podstawie faktur przez niego wystawionych. Koszty dla Zarządcy obejmują koszty utrzymania części wspólnych oraz koszty eksploatacyjne samego lokalu. Koszty części wspólnych wynoszą obecnie 9150 zł netto i tyle będą wynosić jeszcze przez 1,5 roku z uwagi na spłatę przez członków wspolnoty całkowitej wymiany central grzewczych i klimatyzacyjnych na nowsze i wydajniejsze. Koszty części wspólnych zostały zwiększone okresowo na ten cel o ok 1500 zł netto m/nie. Koszty eksploatacyjne lokalu to ogrzewanie klimatyzacja woda oraz energia elektryczna. Stawka nie obejmuje kosztów klimatyzacji latem lokalu oraz ogrzewania go zimą, a także zużytej w lokalu wody. Średniomiesięczne koszty netto z tego tytułu wynoszą 1250 zł. netto Dodatkowo koszty nie obejmują zużytej energii elektrycznej w lokalu. Cała instalacja elektryczna podlegała gruntownej modernizacji i aktualnie całość źródeł światła jest ledowe co zmniejsza koszty eksploatacyjne.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej