Zieleniewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
251 280 PLN
Cena za m2
180 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt

Opis nieruchomości

Działka budowlana, usytuowana w drugiej linii zabudowy, teren zaopatrzony w prąd (przy każdej działce osobna skrzynka), woda, kanalizacja i gaz przy granicy działki. Przed podziałem terenu były wydane warunki zabudowy (aktualnie do wznowienia), do 25 % zabudowy, wysokość 8 m do kalenicy. Tereny charakteryzują się bardzo korzystnym usytuowaniem z dala od hałaśliwych ulic jednocześnie z bardzo dobrym połączeniem zarówno ze Szczecinem jak i Stargardem Szczecińskim. Do jeziora i lasu ok 300-350 m. Dodatkowo płatny udział w drodze w kwocie 18.000 zł. Serdecznie zapraszam do prezentacji nieruchomości.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).