Szczecin

Centrum, pl. Stefana Batorego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
817 000 PLN
Cena za m2
8 076,31 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Rok budowy
2000
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
0
Winda
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
10
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1

Opis nieruchomości

Piękne, wyjątkowo eleganckie, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 101m2, z balkonem 39m2 oraz możliwością miejsca postojowym w garażu podziemnym przy Placu Batorego. Mieszkanie wykończone jest materiałami wysokiej jakości. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, z fantastycznym widokiem na Plac Batorego i Panoramę miasta od strony Odry. Kuchnia wyposażona. Dwie łazienki, w tym jedna z wejściem z sypialni. W budynku zainstalowanych jest kilka nowoczesnych wind, a wewnątrz budynku jest ogrodowe patio. Lokalizacja jest niezwykłym atutem tego mieszkania, w prawdzie znajduje się w Centrum, jednak widok z okien na pięknie utrzymany park i perspektywę rzeki Odry daje poczucie spokoju. Budynek dozorowany. W pobliżu dostępna komunikacja, a także bogata infrastruktura miejska oraz sąsiedztwo urzędów związanych z gospodarką morską w tym Urzędu Morskiego . Cena miejsca postojowego - 40 tys.zł. Polecam i zapraszam do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
Email:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).