Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
22 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Szczecina w sąsiedztwie innych lokali biurowo-handlowych, restauracji. Miejsce charakteryzuje się sporym przepływem osób i samochodów oraz dużą ilością dostępnych miejsc parkingowych. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 235 m2 (w tym 3 duże pomieszczenia główne 116 m2, 80 m2 oraz 36 m2), dodatkowy metraż stanowi powierzchnia pomieszczeń przynależnych. Lokal nadaje się na różnego rodzaju działalność, układ lokalu można zmieniać w zależności od potrzeb najemców. Dostępne wszelkie instalacje takie jak: internetowa, telefoniczna itp. Ogrzewanie z SEC. Z uwagi na standard wykończenia, a przede wszystkim rewelacyjną lokalizację, lokal idealne nadaje się na placówkę banku, salon piękności, restaurację lub każdą inną działalność handlowo-usługową. Do kwoty najmu należy doliczyć VAT oraz czynsz dla zarządcy i zużyte media. Zapraszam na prezentację lokalu.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).