Stargard

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Piętro
2
Liczba pięter
2
Rok budowy
2016
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność! Prezentujemy do wynajęcia lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowo - usługowym. Budynek z tradycjami i historią zlokalizowany jest w samym centrum Stargardu, w ostatnich latach przeszedł kapitalny remont, dzięki któremu lokalizacja ta jest najbardziej prestiżowym i rozpoznawalnym adresem w mieście. Budynek z windą. Gustownie i elegancko wykończone wnętrza zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Lokal usytuowany na drugim pietrze budynku, z oknami wychodzącymi na ulicę oraz pięknym balkonem, o powierzchni blisko 106 m2, bardzo ustawny. Dla najemców do wspólnego użytku wydzielono pomieszczenia socjalne - zaplecze kuchenne.
Obok czynszu najmu najemca ponosi dodatkowe koszty związane z ogrzewaniem lokalu, zapewnieniem ciepłej i zimnej wody w łazienkach, administracją i utrzymaniem części wspólnych w zryczałtowanej kwocie na poziomie 15 zł +vat/m2/m-c. Dodatkowo najemca pokrywa jedynie koszty związane z korzystaniem z energii elektrycznej, wg zużycia.
Wymagana kaucja w kwocie odpowiadającej wysokości miesięcznych opłat.
czynsz najmu podany w kwocie netto, należy doliczyć podatek Vat.
Pozostałe warunki najmu do ustalenia - zapraszam na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą w Szczecin (70-402) przy ul. Kaszubska 17/U1, Rydla 50. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).