Osetna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
79 000 PLN
Cena za m2
61,05 PLN
Przeznaczenie działki
Rekreacyjna
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna działka rekreacyjna zlokalizowana w Lipianach/Osetna nad jeziorem Chłop (odległość od jeziora ok 300 m !!!). Jezioro czyste, z plażą oraz miejscem na ognisko i grilla. Działka położona na terenie w planie zagospodarowania N2 UT, który może być przeznaczony pod funkcję rekreacyjno-letniskową z wprowadzeniem zabudowy letniskowej o charakterze trwałym. Uzupełnieniem funkcji wypoczynkowej może być funkcja usługowa w zakresie obsługi funkcji podstawowej. Powierzchnia nieruchomości to 1294 m2 (z możliwością kupna sąsiedniej działki o podobnej powierzchni !!! ), kształt działki - prostokąt. Działka nieogrodzona, dojazd drogą utwardzoną. Dostępne media: energia elektryczna, woda, kanalizacja. Dojazd ze Szczecina trasą S3 ok. 30 minut. Trasa alternatywna przez Pyrzyce ok. 45 minut. Zapraszamy do prezentacji nieruchomości ze względu na jej bardzo atrakcyjną lokalizację oraz cenę.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).