Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
69 000 PLN
Cena za m2
68,25 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
32
Długość działki (mb.)
31
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1011 m2, w kształcie prostokąta (zbliżony do kwadratu). Na działce znajduje się w tej chwili tylko przyłącze prądu. Dojazd do działki drogą gruntową, w większości utwardzoną, droga w udziałach. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy. Okolica zabudowana jest już domkami jednorodzinnymi. Oferta wyjątkowa ze względu na atrakcyjną lokalizację i przystępną cenę. Zainteresowanych zapraszam po dodatkowe informacje do biura oraz na wizytę w terenie. Zapraszamy na prezentację !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).