Międzyzdroje

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
590 000 PLN
Cena za m2
1 255,32 PLN
Kształt działki
Trójkąt

Opis nieruchomości

Nieruchomość znajduje się w północno- wschodniej części Międzyzdroi, graniczy z Wolińskim Parkiem Narodowym, 300m od Promenady Gwiazd. Teren nie jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w Studium przeznaczenie pod: zabudowę jedno i wielorodzinną mieszkaniową oraz hotelową i zakwaterowania turystycznego z funkcją uzupełniającą zabudowy rekreacji indywidualnej, usługowej handlu, gastronomii usług publicznych. Kształt dzialki zbliżony do trójkąta z drogą dojazdową ok. 80m, szer ok, 4m,
Na działce znajduje się budynek mieszkalny, parterowy, podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym, wybudowany w latach 20-tych XX w. Na powierzchnię ok. 55m2, składają się: dwa pokoje o powierzchni 14m2 i 9,4m2, kuchnia o pow. 5,25m2, łazienka razem z wc 4,6m2 oraz weranda 8,49m2. Budynek w średnim stanie technicznym, dach po remoncie, pokryty nową blachodachówką, stolarka okienna drewniana, skrzynkowa, w jednym pomieszczeniu wymieniona na pcv. Zapraszamy do prezentacji, klucze w biurze.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
Telefon:
914894242
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).