Czepino

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
160 000 PLN
Cena za m2
93,95 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
54
Długość działki (mb.)
38
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Murowane

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka położona w malowniczej miejscowości Czepino oddalona od głównej drogi z pięknymi widokami wśród zieleni. Nieruchomość o powierzchni 1703 m2 w kształcie trapezu, częściowo ogrodzony. Teren przeznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego pod tereny zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej z usługami towarzyszącymi. Wskaźnik powierzchni zabudowy do 25 % powierzchni terenu, powierzchnia biologicznie czynna - minimum 60 % powierzchni terenu, wysokość w nowej zabudowie – do dwóch kondygnacji nadziemnych, maksymalnie 9,0 m do kalenicy. Dostępne wszelkie niezbędne przyłącza. Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).