Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
115 000 PLN
Cena za m2
124,32 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Bardzo atrakcyjna działka niezabudowana o powierzchni całkowitej 925 m2 zlokalizowana w Dobrej w bezpośrednim sąsiedztwie nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Możliwość zabudowy na zasadzie "dobrego sąsiedztwa". Oferta bardzo atrakcyjna ze względu na położenie oraz cenę działki. Prąd na działce,woda, gaz w drodze. Teren płaski, dojazd drogą utwardzoną. Właściciel sąsiedniej działki już posiada decyzję o warunkach zabudowy pod inwestycję obejmującą realizację budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem, studni wierconej dla własnych celów oraz zbiornika bezodpływowego na nieczystości ciekłe oraz przyłącze elektroenergetyczne. Gorąco polecamy ! Cena jeszcze do negocjacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
Email:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).