Darłowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Cena za m2
1 314,46 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
961 m2
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

W ofercie prezentujemy nieruchomość komercyjną zlokalizowaną w atrakcyjnej części Darłowa. Na działce o powierzchni 961 m2 posadowione dą dwa budynki biurowo-gospodarcze oraz budynek stanowiący garaż, łączna powierzchnia zabudowań to 989 m2. Główne zabudowania biurowe posiadają kondygnacje: piwniczną, parter, piętro i poddasze. Unikatowa lokalizacja oraz architektura budynków stanowi o wyjątkowości oferty - zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).