Międzywodzie

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 990 000 PLN
Cena za m2
5 115,38 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
620 m2
Rodzaj budynku
Willa
Rok budowy
2005
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Nowa cena !! Do sprzedania ładny pensjonat w Międzywodziu. Obiekt posiada 30 pokoi 2, 3 i 4 osobowych. Pensjonat usytuowany jest w odległości 500 m od przystani żeglarskiej nad pięknym Zalewem Kamieńskim w odległości ok. 800 m od brzegu Morza Bałtyckiego.Kompletne wyposażenie pensjonatu: pokoje z łazienkami i toaletą,w każdym pokoju są meble i telewizor itd. Na terenie obiektu jest kuchnia z jadalnią ogólnodostępną. Możliwość grillowania. Na terenie działki jest zamykany parking dla samochodów.
Ogrzewanie gazowe (piec dwufunkcyjny). Obiekt wybudowany jest z dobrych materiałów budowlanych. Serdecznie zapraszam na prezentację.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).