Kołczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 500 000 PLN
Cena za m2
6 250 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
9 898 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Chata
Rok budowy
1997
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Klimatyczna, z wielkim potencjałem, agroturystyczna nieruchomość położona 1000 metrów od morza w kierunku Międzywodzia. Nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego. Otoczona lasem, jeziorami: Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km), bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Koprowo o pow. 500 ha oraz Żółwińskie (2,8 km), w odległości 13 km od miejscowości Międzyzdroje, w pobliżu pola golfowego Hotelu Amber Baltic, w pobliżu jezioro o I klasie czystości. Fantastyczne położenie: kanał doprowadzający do jeziora, własna przystań. Dojazd drogą asfaltową od Kołczewa z utwardzonym wjazdem pomiędzy aleją świerkową. Wspaniała przestrzeń dla kamperowców, rowerzystów, żeglarzy, ludzi kochających ciszę, przyrodę. Nieruchomość rewelacyjna pod inwestycję turystyczną, hotelową. Bliskość morza podnosi atrakcyjność oferty. Infrastrukturalne kierunki na północ w kierunku Skandynawii oraz na południe E65, w Kierunku Niemiec przez Świnoujście/Albeck
Na terenie nieruchomości znajduje się kilka obiektów funkcjonujących jako noclegowo-turystyczne. CENA DO NEGOCJACJI.
Dom murowany o powierzchni 280 m2 z 6 pokojami na górze, z łazienkami. 8 natrysków łącznie. Na dole obszerna, nastrojowa jadalnia/salon z kominkiem.
Chata (murowana) kryta strzechą z 5 pokojami na górze z łazienkami, pomieszczeniami gospodarczymi i wydzielonymi kuchniami dla przygotowywania posiłków i 3 pokojami na dole 3 łazienki, plus jadalnia i kotłownia ( piec węglowy) Duża kuchnia.
40 ok. miejsc parkingowych na kampery, auta, namioty
Nieruchomości obsługują w sezonie 100 osób w domach i przyczepach. 40 osób w domach.
Odbiory budynków są zrobione (decyzje)
Szczegóły
Podatek rolny 360,szambo 150 zł w sezonie wywóz w zależności od ilości ludzi /poza sezonem 150 x 2 miesiące
śmieci 86,40 miesięcznie w sezonie /poza sezonem 10,80 od osoby/
prąd 600-700 zł na 2 miesiące
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego A14.22UT.MJ.K Teren rekreacyjny. Dziennik urzędowy 913220.812

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).