Dziwnów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 800 000 PLN
Rodzaj budynku
Dom
Rok budowy
2004

Opis nieruchomości

Pensjonat położony w atrakcyjnej turystycznie miejscowości w odległości 100m od plaży, a jednocześnie w centrum. W pensonacie znajduje się łącznie 6 komfortowych pokoi, w tym apartament Królewski dla 4 osób oraz apartament rodzinny -2 pokoje ze wspólnym korytarzem i łazienką. Do dyspozycji gości jest parking na terenie pensjonatu.Do dyspozycji gości jest całkowicie wyposarzony aneks kuchenny. Na podwórku jest grill z wędzarką.Polecam.Zapraszam na prezentacje!!! CENA DO NEGOCJACJI!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).