Płoty

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
8 928,57 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
863 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Warsztat
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

W ofercie posiadamy na sprzedaż działkę o powierzchni 863 m2. Nieruchomość zabudowana budynkiem o powierzchni około 170 m2 oraz myjnią 2-stanowiskową. Obiekt w tej chwili pełni funkcję warsztatu samochodowego, który składa się z:
* dwóch pomieszczeń warsztatowych
* 3 pokojów biurowych
* łazienki z wc
Obiekt ogrodzony.
Zapraszam do indywidualnej weryfikacji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).