Sulechów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 200 000 PLN
Cena za m2
1 369,01 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
3 970 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1939
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Wyjątkowo ATRAKCYJNA działka z budynkami handlowo-magazynowymi pod inwestycję w Sulechowie!

Powierzchnia działki: 3970m2.
Budynki handlowo-magazynowo-biurowe o łącznej powierzchni użytkowej 1607m2.
Kompleks budynków składa się z:

1. Budynek handlowy o pow. użytkowej 1060m2 (pow. zabudowy: 667m2)
- dwukondygnacyjny obiekt wykonany w technologii tradycyjnej: ściany murowane, dach drewniany, dwuspadowy, pokryty blachą falistą trapezową;
- w budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, wystawowe, handlowe, pomieszczenia socjalne, warsztat i magazyn.

2. Budynek magazynowy o powierzchni 313m2
- obiekt parterowy wykonany w technologii szkieletowej stalowej ze ścianami murowanymi i stropodachem pokrytym blachą falistą.

3. Budynek warsztatowo-magazynowy o pow. użytkowej 234m2
- obiekt parterowy wykonany w technologii szkieletowej ze ścianami murowanymi i stropodachem.


Działka znajduje się przy dwóch ważnych szlakach komunikacyjnych, stanowiących polską część trasy międzynarodowej, a w jej pobliżu usytuowany jest dworzec PKP, a jej atrakcyjna lokalizacja pozwala na rozmaite profile działalności handlowej. Dzięki dużej przestrzeni użytkowej oraz wyposażeniu w instalacje sanitarne, elektryczne oraz ogrzewanie istnieje możliwość łatwej zmiany profilu prowadzonej tam działalności.

Lokalizacja, powierzchnia działki oraz znajdujące się tam budynki i możliwości ich zagospodarowania pod dyskont, biura, lokale handlowo-usługowe czy lokale mieszkalne stwarzają sprzyjające okoliczności dla inwestorów.

Potencjał tej nieruchomości najlepiej poczuć osobiście, dlatego już teraz zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty i prezentacji. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

ZAPRASZAM

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).