Świnoujście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
4 060 000 PLN
Cena za m2
4 060 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
1 155 m2
Liczba pięter
3
Rodzaj budynku
Hotel
Rok budowy
2006
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Dwupiętrowy hotel całoroczny, bardzo dobrze prosperujący. Wybudowany w 2006r., urządzony z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość posiada 25 urządzonych pokoi 2 i 3 osobowych z łazienkami oraz balkonami - pokoje znajdują się na 1 i 2 piętrze . Na parterze jadalnia z barem na ok. 30 osób, profesjonalna kuchnia plus zaplecze. Recepcja, pralnia wyposażona w magiel, zaplecze socjalne. Dodatkowymi pomieszczeniami są: dodatkowy pokój dla pracowników wraz z łazienką oraz biuro. Istnieje możliwość zaadaptowania poddasza.Łączna powierzchnia użytkowa to 895m2, w tym mieszkalnej 339m2 i usługowej 556m2. Powierzchnia zabudowy 331m2. Tereny zielone 734m2. Cena hotelu zawiera pełne wyposażenie, do ceny należy dodać podatek vat. Ogrzewanie gazowe. Monitoring. Parking na 10 aut. W pobliżu sklepy, przychodnia,kościół, przystanki PKS i PKP. Piękna, szeroka piaszczysta plaża, niezatłoczona w sezonie ok 3km.
Hotel funkcjonuje również jako ośrodek, w którym odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe (wesela, bankiety, spotkania rodzinne i służbowe). Sprzyja temu elegancka restauracja (wraz z profesjonalną kuchnią), która także wchodzi w skład prezentowanego obiektu.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).