Szczecin

Pogodno, al. Wojska Polskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
374 000 PLN
Cena za m2
4 298,85 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1930
Piętro
-1
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Typ kuchni
Widna
Ogród
Tak

Opis nieruchomości

Przedmiotem oferty jest duże, rozkładowe mieszkanie w suterenie (przyziemie -0.6m ) przy al. Wojska Polskiego. Na powierzchnię 87 m2 składają się odpowiednio :

*4 pokoje
*Łazienka
*Kuchnia ok 12 m2
*Przynależny ogród ok 140m2!

Mieszkanie do remontu KAPITALNEGO i zagospodarowania według własnego stylu. PRESTIŻOWA lokalizacja, otoczenie nowych inwestycji.
Niskie koszty utrzymania (ok. 250pln). Blisko przystanki komunikacji miejskiej, parking, uniwersytety, szkoły podstawowe, sklepy i urzędy.

Doskonała baza na firmę.

W ostatnim czasie przeprowadzono remont dachu budynku. Budynek w świetnej kondycji.

Nie czekaj, umów się na prezentacje i zadzwoń już dziś!

Gwarancja bezpieczeństwa transakcji.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
Lewobrzeże: 914894242
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).