Szczecin

Pogodno, ul. Somosierry

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
429 000 PLN
Cena za m2
7 900,55 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2002
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Wspaniale położone mieszkanie na Pogodnie, 3-pokojowe, w budynku z 2002r., na drugim piętrze. Budynek prostopadle usytuowany do ulicy, dzięki czemu mieszkanie jest ciche. Lokal bez obciążeń, gotowy do wprowadzenia, preferowany zakup bez udziału kredytu. Na pierwszym poziomie znajduje się: przedpokój z miejscem na szafę, salon o powierzchni ok. 18m2, wysoki na ok. 5m, z podwójnym rzędem okien połaciowych, świetnie doświetlających pomieszczenie od strony zachodniej, sypialnia ok. 10m2, ustawna kuchnia z oknem oraz łazienka razem z wc. Na drugi poziom prowadzą schody z salonu do dużej sypialni, o powierzchni ok. 12m2 . Powierzchnia użytkowa mieszkania ujęta w Kw wraz z sypialnią na drugim poziomie to 54,3m2, natomiast powierzchnia całkowita obejmująca powierzchnię ze skosami to ok.70m2, przez co mieszkanie jest bardzo przestronne i funkcjonalne. Okna drewniane, na podłogach panele i kafle, drzwi antywłamaniowe, ogrzewanie i ciepła woda z 2 letniego pieca gazowego typu Vaillant. Bardzo niski czynsz /woda, śmieci/ok. 180zł/1osobę wraz z funduszem remontowym / czynsz 154zł, f.r. 27,15zł/ . Teren wokół budynku ogrodzony i zagospodarowany. Lokalizacja wśród budynków o niskiej zabudowie, w pobliżu komunikacji miejskiej, szkół, przedszkoli, usług medycznych oraz miejsc rekreacyjnych. Zapraszam na prezentacje.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).