Szczecin

Centrum, ul. Władysława Jagiełły

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
210 000 PLN
Cena za m2
8 913,41 PLN
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
1960
Piętro
5
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Widna

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w centrum Szczecina. Powierzchnia w księdze wieczystej 23,56 m2, po podłodze ok. 50 m2. Lokal usytuowany na piątym piętrze w zadbanym budynku z lat 60-tych. Mieszkanie w standardzie podstawowym, z własną łazienką, kuchnią i oddzielnym WC. Z przedpokoju wchodzimy kuchni, WC i dużego pokoju, z którego mamy wejście do drugiego pokoju (może służyć jako sypialna, biuro). Kuchnia widna - z niej przejście do łazienki z narożną wanną. Mieszkanie ogrzewane jest s sieci miejskiej, koszty eksploatacyjne to ok. 400 zł dla zarządcy łącznie z funduszem remontowym plus opłaty licznikowe, super lokalizacja to niewątpliwy atut proponowanego mieszkania.
Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).