Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
3
Rok budowy
1938
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Lokal, z wejściem z ulicy; położony w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie: poczta, liczne oddziały banków oraz handlu i usług, a także Galeria Kaskada. Sala sprzedaży o powierzchni 30m, funkcjonalne zaplecze socjalne, z którego przechodzi się do toalety. Na podłodze nowe kafle, sufit podwieszany; ściany - gładź. Możliwe przeznaczenie to: sklep, usługi, biuro np. turystyczne lub inne. Elewacja budynku odnowiona. Lokalizacja jest bardzo dobra - pomiędzy Bramą Portową, Galerią Kaskada oraz Placem Zwycięstwa. Ciąg pieszych od CH Kaskada do Medicusa i Pl. Zwycięstwa. Czynsz do zarządcy 247zł.

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/104, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej