Kołczewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
561 420 PLN
Cena za m2
60 PLN
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

NOWA CENA Działka rolna położona nieopodal Wolińskiego Parku Narodowego, blisko jeziora (ok. 200m). Otoczona lasem, jeziorami: Koprowo, Recze (1,2 km), Kołczewo (2 km). Działka położona w pobliżu pola golfowego Hotelu Amber Baltic przy lesie oraz w pobliżu jezior o I klasie czystości, 1km od morza.
Media w drodze przylegającej do działki (prąd, woda, kanalizacja). Powierzchnia 9357m2, ok. 1 km od wybrzeża Morza Bałtyckiego. Wydane warunki zabudowy dla sąsiednich działek. Niedaleko farma agroturystyczna W okolicy nowo wybudowane domy jednorodzinne. Teren posiada studium zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod:tereny rekreacyjne, teren nie jest objęty rewitalizacją w rozumieniu ustawy o rewitalizacji. Zapraszamy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).