Mierzyn

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
850 000 PLN
Cena za m2
157,41 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Grunt rolny o powierzchni5400m2, oznaczony RIVb w klasyfikacji gruntów, składający się z dwóch działek, położony w Mierzynie, gm. Dobra. Kształt prostokątny, dojazd do działki od ulicy Długiej najpierw drogą gruntowa a później leśną, zakrzewioną. Niedaleko działki studzienka deszczowa, pozostałe media, czyli prąd, gaz i energia w odległości 150-200m od granicy działki.
W latach 90 była przekwalifikowana na działkę budowlaną, następnie decyzje te wygasły. Gmina potwierdza, że na podstawie dobrego sąsiedztwa i wystąpienia o warunkach zabudowy nie będzie przeszkód w przeznaczeniu tego terenu pod budownictwo jednorodzinne bądź tez na prowadzenie działalności gospodarczej. Na ten moment nie ma obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego na ten teren, w przyszłości dojazd do działki będzie z dwóch stron. Zapraszamy na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).