Ińsko

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
995 000 PLN
Cena za m2
19,90 PLN
Przeznaczenie działki
Siedliskowa
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż dwie działki o łącznej powierzchni ok. 5 Ha położone nad jeziorem Ińsko. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem jako teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych z dopuszczeniem agro i ekoturystyki.

Zagospodarowanie terenu i kształtowanie zabudowy:
a) wysokość zabudowy- do 2 kondygnacji, w tym poddasze,
b) geometria dachów – pochyłe dwu- lub wielospadowe,
c) nachylenie połaci dachowych – 30 do 50 stopni,
d) powierzchnia zabudowy- do 10 % powierzchni działki,
e) powierzchnia biologicznie czynna- min. 70 % powierzchni działki;

Działka położona jest w bezpośredniej styczności z linią brzegową jeziora, szerokość działki ok. 75 m, długość ok. 700 m. Rewelacyjna lokalizacja.
Polecam i zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).