Stepień

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 191 500 PLN
Cena za m2
60 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna

Opis nieruchomości

Nieruchomość zlokalizowana jest w pobliżu miejscowości Stępień w województwie zachodniopomorskim, w powiecie szczecineckim, w gminie Biały Bór.
Działka zlokalizowana w pięknym, malowniczym miejscu. Tereny idealnie nadają się na turystykę, rekreację, możliwość stworzenia gospodarstwa agroturystycznego. Działka z linią brzegową jeziora Stępieńskiego. W okolicach lasy i jeziora. Działka w całości ogrodzona, wzdłuż ogrodzenia biegnie linia prądu. Dojazd do działki drogą utwardzoną.
Obecnie Gmina Biały Bór nie posiada aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Stepień. Nowy właściciel chcąc zabudować przedmiotową nieruchomość powinien wystapić o Warunki Zabudowy. Sąsiadująca działka zabudowana.

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
602294787, 697767787
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).