Szczecin

Śmierdnica

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
280 000 PLN
Cena za m2
85,60 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w peryferyjnej dzielnicy Szczecina- Śmierdnica. Osiedle to graniczy z kompleksem leśnym, w otulinie Szczecińskiego Parku Krajobrazowego "Puszcza Bukowa" , a więc z pewnością zainteresuje osoby lubiące przyrodę i życie z dala od miejskiego zgiełku.
Droga dojazdowa do działki jest utwardzona. Kształt działki prostokątny o wymiarach ok. 45 x 70m. Z działki wydzielony jest pas dojazdowy o wymiarach ok. 56m x 6,5m, nieutwardzony. Klasa ziemi R- IVb, V, Ps IV.W drodze dojazdowej znajduje się woda, kanalizacja oraz gaz /ok. 200,/, natomiast skrzynka ZK na granicy działki. Dla tego terenu nie ma aktualnie planu zagospodarowania przestrzennego, zabudowa terenu w oparciu o decyzję o warunkach zabudowy.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).