Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
137 000 PLN
Cena za m2
44,86 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Szerokość działki (mb.)
63
Długość działki (mb.)
52
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Działka o powierzchni 3052 m2, w kształcie prostokąta. Na działce znajduje się w tej chwili tylko przyłącze prądu. Dojazd do działki drogą gruntową, w większości utwardzoną. Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, należy wystąpić o warunki zabudowy. Teren ze studium oznaczony symbolem M - Tereny budownictwa mieszkaniowego. Okolica zabudowana jest już domkami jednorodzinnymi. Oferta wyjątkowa ze względu na atrakcyjną lokalizację i przystępną cenę. Zainteresowanych zapraszam po dodatkowe informacje do biura oraz na wizytę w terenie. Zapraszamy na prezentację !!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).