Dobra

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
290 000 PLN
Cena za m2
178,68 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Piękna nieruchomość gruntowa zlokalizowana w bardzo atrakcyjnym miejscu. Wymiary działki 50m x 32 m, w prostokącie. Na terenie dzielonej energia elektryczna. Zgodnie z dokumentami ustalona jest służebność drogowa dojazdowa. Wydane WZ (17% zabudowy działki, woda - studnia, kanalizacja - szczelny zbiornik bezodpływowy).
Bardzo dobre sąsiedztwo, cisza, spokój, dobry dojazd we wszystkich kierunkach, w tym wylotowy do Berlina. Trasy rowerowe, tereny rekreacyjne z Jeziorem Głębokie w odległości 7 km. Kilka linii autobusowych w kierunku Szczecina. Świetna infrastruktura społeczna - szkoła podstawowa, przedszkole.
Dobra Szczecińska leży na południowym skraju Puszczy Wkrzańskiej (Równina Wkrzańska) nad Małą Gunicą, ok. 7 km na zachód od Szczecina i 5 km od przejścia granicznego w Lubieszynie.
Zapraszam.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).