Kodrąbek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
240 000 PLN
Cena za m2
17,91 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna

Opis nieruchomości

Pięknie położona, bardzo atrakcyjna działka. Wokół nowe domy całoroczne i rekreacyjne. Kodrąbek to ładna, zadbana, miejscowość położona w otulinie Wolińskiego Parku Narodowego zaledwie 6 km od Międzyzdrojów. Dzięki bezpośredniej bliskości morza, potężnych kompleksów leśnych oraz nadmorskich jezior Kodrąbek charakteryzuje się wspaniałym mikroklimatem i ogromnym potencjałem turystycznym, w miejscowości znajduje się między innymi mała stadnina. Aktualne warunki zabudowy umożliwiają budowę domu o charakterze pensjonatowym, lub dużej rezydencji na potrzeby własne. Istnieje możliwość szybkiej budowy domu - media przy drodze.Teren jest wymarzony do odpoczynku i doskonały jako inwestycja. Przeznaczenie w Studium do Planu Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę, daje możliwość wydzielenia wielu działek. Opis dodatkowy: okolice – MORZE, JEZIORA; lasy.

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).