Sławoszewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
199 000 PLN
Cena za m2
152,72 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Sławoszewo gmina Dobra, około 15 minut jazdy do centrum Szczecina. Działka jest oddalona jedynie 8 km. od miasta. W odległości kilku kilometrów od nieruchomości znajduje się rezerwat ptactwa wodno-błotnego Świdwie obejmujący 890 ha obszaru unikalnego w skali europejskiej. Powierzchnia działki to 1303 m.kw. Media przy drodze lub w bezpośrednim sąsiedztwie. Działka położona w pobliżu powstających domów jednorodzinnych. Oferta przeznaczona dla osób ceniących sobie spokój, ciszę, piękne otoczenie i bliskość natury. Dodatkowo w cenie nabywany jest udział w drodze dojazdowej. Polecamy ze względu na bardzo atrakcyjne położenie a zarazem bliskość miasta. Zapraszamy!!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).