Sowno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
55 000 PLN
Cena za m2
48,25 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
49
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1140 m2 znajdującą się w Sownie- Powiat Stargardzki. Działka jest pięknie zlokalizowana na nizinnym terenie, w bliskim sąsiedztwie lasu oraz rzeki Inny (ok.150 m). W pobliżu domy jednorodzinne w trakcie budowy. Dostępne media: woda przy granicy działki, prąd ok. 100 m. Wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną z garażem, powierzchnia zabudowy 15 %, wysokość 9 m. Bardzo dobra lokalizacja zaledwie 30 minut do Szczecina droga expresową i 10 min do Stargardu. Dynamiczny rozwój miasteczka, za sprawą nowego zarządcy. Dojazd do działki drogą asfaltową, w najbliższym czasie będą robione chodniki, drogi rowerowe oraz przepompownia ściekowa. Nieruchomość gruntowa świetnie nadaje się na działalność gospodarczą, mieszkalną. Polecam gorąco ze względu na atrakcyjną lokalizację oraz cenę. Zapraszam na prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Wojciech Dembczyński

Wojciech Dembczyński

Telefon:
697 767 787
Telefon:
914894242
E-mail:
wojciech@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).