Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
745 000 PLN
Cena za m2
9 739,84 PLN
Rynek
Pierwotny
Powierzchnia działki
90 m2
Powierzchnia użytkowa
76,49 m2
Rok budowy
2023
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Stan deweloperski
Typ domu
Segment środkowy
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Topowa lokalizacja! Na Osiedlu Szczecin - Gumieńce pozostały już tylko trzy ostatnie szeregowce z kolejnego etapu budowy. Do Każdego domu/lokalu przewidziane są dwa miejsca postojowe i ogródek, ponadto dodatkową powierzchnią jest ok. 20m strych. Projekt indywidualny, doprecyzowany na przestrzeni kilku lat przez uznanego na rynku szczecińskim developera nadaje całości osiedla charakteru i spójności. Wszystkie domy/lokale wyposaż0one są w indywidualne liczniki dostawców mediów typu: gaz, prąd, woda.
Na parterze znajduje się:
- przedsionek 3m,
- salon z aneksem kuchennym 32m
- wc
Na piętrze:
- 3pokoje o powierzchni ok.: 10m, 10m, 7m,
- łazienka z wc 5m
- korytarz 5m
strych ok. 20m
Ogrzewanie własne z pieca gazowego, na parterze podłogowe, a na piętrze grzejniki. Okna pcv 3-szybowe, drzwi antywłamaniowe, dachówka ceramiczna.
Zapraszam do obejrzenia, nieruchomość jest gotowa do wydania w celu wykończenia zgodnego z upodobaniami nowego nabywcy. Polecamy!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa

Kontakt

Marzanna Ignatowicz

Marzanna Ignatowicz

Telefon:
602 294 787
E-mail:
marzanna@pomerania.szczecin.pl
Numer licencji:
2067

Profil agenta
 Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udzielenia mi informacji w zakresie złożonego zapytania o ofertę. Szczegółowe dane na temat przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się tutaj.

Administratorem danych osobowych jest Pomerania Nieruchomości z siedzibą przy M.Niedziałkowskiego 21/101, 71-410 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@pomerania.szczecin.pl… czytaj więcej