OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
990 000 PLN
2 919,15 PLN/m2
GRYFICE
Opis
Nowa cena, dom weselny na sprzedaż:)

Oferta dla restauratora lub inwestora.

Oferujemy na sprzedaż kompletnie wyposażony lokal gastronomiczny (foto), zlokalizowany w miejscowości Gryfice. Zbywana nieruchomomość zlokalizowana jest w budynku po dawnej jednostce wojskowej, aktualnie siedziba Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu.

Cały obiekt wybudowany został w 1970 roku, trzy kondygnacje naziemne plus piwnice, w 2010roku zakończono termomodernizację budynku w ramach której dokonano ocieplenia ścian styropianem, zmieniono pokrycie papowe na papę termozgrzewalną.

Oferte sprzedaży stanowi samodzielny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze, w prawym skrzydle budynku, składający się z 5 pokoi w tym sali konsumenckiej z barem, pomieszczeń socjalnych i kuchni o łącznej powierzchni 266,44 m2 oraz pomieszczeń piwnicznych ( zaplecze magazynowe) o powierzchni 72 m2.

Standard lokalu - wysoki, w cenie nieruchomości pozostaje kompletne zaplecze kuchenne.

Oferowana nieruchomość od lat generuje przychody z prowadzonej na niej działalności gospodarczej, które przy założeniu racjonalnej eksploatacji mają trwały charakter i mogą być uzyskiwane przez każdego posiadacza tej nieruchomości. Cena zakupu podlega negocjacjom:)
Polecamy i zapraszamy na prezentację:)). Do wglądu dysponujemy kompletną dokumentacją techniczna i finansową firmy.
Szczegóły oferty

Cena990 000 PLN

Cena za m22 919,15 PLN

RynekWtórny

Powierzchnia działki2 676 m2

Przeznaczenie (obiekt)Gastronomiczne

Liczba pięter2

Rodzaj budynkuBudynek biurowy

Rok budowy1970