Szczecin

Gumieńce

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
10 800 PLN
Cena za m2
30 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
6 674 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Hala
Typ hali
Murowana
Rok budowy
1995
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Propozycja wynajmu hal magazynowych usytuowanych w budynku wolno stojącym położonym w dzielnicy Gumieńce. Jedna z hal o powierzchni 258 mkw wybudowana w technologi tradycyjnej z nośną konstrukcją stalową i żelbetowymi monolitycznymi stopami fundamentowymi.Na podłodze terakota.Druga z hal o powierzchni 90 mkw,dobudowana została do pozostałej hali a jej konstrukcja oparta jest o słupy,rygle stalowe i płyty trójwarstwowe na bazie blachy fałdowej z warstwą izolacji termicznej 15 cm.Na podłodze beton .Okna uchylne aluminiowe ,drzwi wewnętrzne stalowe, brama garażowa-górna,uchylna.Ilość kondygnacji naziemnych -jedna .Obudowa ścian i pokrycie dachu z płyt trójwarstwowych z warstwą. Dach płaski o kącie nachylenia 4,7 st.,kryty płytą trójwarstwową.W budynku dodatkowo są pomieszczenia biurowe o powierzchni 32 mkw, dwie toalety z natryskami oraz dwa podręczne magazyny o powierzchni 33,85 mkw i 34,04 mkw .Wysokość hal od 2,8m 314 m.Działka płaska zabudowana budynkami gospodarczymi, z plac manewrowym i miejscem na parking. Możliwe przeznaczenie pod magazyny materiałów budowlanych i urządzeń sanitarnych ,pod działalność przemysłową nieuciążliwą lub inną.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Plac manewrowy: Tak

Mapa

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
Lewobrzeże: 914894242
Email:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).