Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 450 000 PLN
Cena za m2
2 080,34 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
537 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Piętro
1
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1980
Prąd
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Liczba miejsc park.
10

Opis nieruchomości

Oferujemy na sprzedaż warsztat blacharsko lakierniczy z częścią biurową na piętrze o powierzchni użytkowej 697m2 . Obiekt znajduje się na terenie miasteczka rzemieślniczego,przy drodze wylotowej ze Szczecina , w rejonie basenu Górniczego .

Na parterze znajduje się obecnie warsztat blacharsko lakierniczy o powierzchni 350m2, z czterema bramami -320x300cm wjazdowymi poziom 0. Ponadto kabina lakiernicza ,kompleksowa instalacja pneumatyczna , kompresor śrubowy, podnośnik ,instalacja ogrzewania nadmuchowego .
Posadzki bezpyłowe, duża ilość okien. Moc energii elektrycznej 20 KW .
Piętro składa się z 8 pomieszczeń biurowych plus części socjalnej z kuchnią, szatni, WC, łazienki z brodzikiem.

Stan nieruchomości dobry , po remoncie , dach dwuspadowy papowany , plac manewrowy 300m2 , obiekt ogrodzony płotem metalowym , monitorowany, z alarmem i kamerami .Okna PCV, ściany gładzone i malowane, do odświeżenia,na posadzce w korytarzu terakota.
W pokojach terakota przykryta wykładziną. W części sekretariatu gustowny i wydajny piec zasypywany pelletem .
Dostępne woda i prąd, gazu brak .
Media płatne wg liczników .

Gorąco polecamy i zapraszamy na prezentację .

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Plac manewrowy: Tak

Kontakt

Krzysztof Swora

Krzysztof Swora

Telefon:
695323343
Telefon:
914894242
E-mail:
krzysztof.swora@pomerania.szczecin.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).