Ustka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 590 000 PLN
Cena za m2
4 332,43 PLN
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
978 m2

Opis nieruchomości

Zapraszam do obejrzenia obiektu turystyczno-hotelowego położonego w miejscowości Ustka, w odległości około 50 metrów od morza w niedalekim sąsiedztwie od promenady morskiej- 30metrów. Budynek częściowo podpiwniczony, o powierzchni 367m2, który mieści się na działce o powierzchni 978m2. Budynek spełnia rolę obiektu hotelarsko turystycznego, w którym znajduje się 9 pokoi dla gości. Na terenie posesji mieści się także parking. Serdecznie zapraszam!!!!!!!!

Kontakt

Pomerania Nieruchomości

Telefon:
Lewobrzeże: 914894242
E-mail:
biuro@pomerania.szczecin.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Pomerania Nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Pomerania Nieruchomości Marzanna Ignatowicz z siedzibą w Szczecinie (70-402) przy ul. Kaszubskiej 17/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).